"ישראלית דתייה מן החרדים משכונת מאה שערים, בת 42, ילדה היום בהדסה עין כרם את בנה ה-20. זוהי לידתה ה-19 במספר, כאשר קדמו לה לידתם של תאומים בעבר. מספר זה מוגדר כמספר שיא בישראל ואף בעולם".
– רשת 'הון' לתקשורת
#הדסה #עין_כרם #חרדים
תגובות נבחרות:
"מתרבים כמו חרגולים והעם הערבי מפחד להוליד יותר מ-3"
"זה לא חדש, יש אישה בבני ברק שיש לה 24 ילדים".
اسرائيلية متدينة من الحرديم من حي مئاه شعاريم تبلغ من العمر ٤٢ عاما وضعت اليوم في هداسا عين كارم مولودها رقم ٢٠ في الولادة رقم ١٩ حيث سبق لها وأن ولدت توءما في وقت سابق بما يوصف برقم قياسي اسرائيلي وربما دولي.
زي الجراد بتكاثرو والشعب العربي بخاف يخلف اكتر من ٣
هذا ليس بجديد،يوجد امرأه ببني براك لديها أربع وعشرون ولد،
https://goo.gl/frmR7T
https://www.facebook.com/1403064266655095/posts/1777668065861378