ילדים במסדרונות בית המשפט במקום בגן!
קינן וקנז, ילדיהם של הפעיל הירושלמי, רמזי אל-עבאסי, מבלים בעת האחרונה במסדרונות בית המשפט ומחכים שאביהם יביט בהם לרגע לפני שיובילו אותו שוב מהאולם.
אשתו של אל-עבאסי שיתפה על ה"בילויים" המשפחתיים שלה ושל ילדיהם מתחילת מעצרו, שהוארך יותר מ-4 פעמים ללא כתב אישום עד כה. "במקום לקחת את קינן וקנז לשחק בגן, אני לוקחת אותם לבית המשפט לראות את אביהם, העצור כבר יותר מ-40 יום!" https://fb.watch/krnWtCvH-n/
אשתו גם אמרה לעמוד אל-קודס אל-בוסלה במהלך משפט בעלה שנערך ב-10.5: "בית המשפט עיכב בכוונה את פגישתו של רמזי עם משפחתו במהלך המשפט היום." בית המשפט הבהיר שהם בוחנים האם רמזי אשם, תוך הכנת הליכים למעצר הבית שלו.
המעצר מנע מאל-עבאסי לבלות את חודש הרמדאן ועיד אל-פיטר בירושלים עם משפחתו, מנע ממנו להיפרד מאמו החולה שנפטרה במהלך מעצרו שנמשך מתחילת אפריל, וכן מנע ממנו להגיע להלווייתה. כעת עם הארכת מעצרו עד ל-11 ביולי, את עיד אל-אדחא הוא יחגוג כשהוא בתא המעצר. https://katzr.net/065d1b
🎥קרדיט צילום: עמוד אל-קודס אל-בוסלה
#רמזי_אלעבאסי #בית_משפט
https://www.facebook.com/193227666425360/posts/263660266048766