Points of Views
From Jerusalem
Points of Views
המשך Continue
רוצים לדעת מי אנחנו?

איך קמים אחרי פדיחה כזאת?

איך קמים אחרי פדיחה כזאת?

אושיית הרשת המזרח ירושלמית, עלאא' אבו דיאב, חלק עם העוקבים והעוקבות שלו סיפור משעשע שקרה לו יחד עם הבן שלו, שהעלה בתגובות מספר תובנות חשובות לחיים (מוזמנות לשתף אותנו לאיזה תגובה של הגולשים והגולשות הכי התחברתן😊):

"במגרש קטן ליד הבית, הבן שלי מרסל (בן ארבע) עמד עם עוד כמה ילדים, כולם יותר גדולים ממנו, ושיחק איתם כדורגל. הם היו חמישה ילדים, ומרסל עף באוויר – הרגיש שהוא ילד גדול ושיש לו חברים!

עבדכם הנאמן דפק כניסה של רונאלדיניו. לקחת את הכדור והתחלתי לשחק איתם. הפתעתי אותם אחד אחד ורקדתי עם הכדור, ומרסל היה המוםםםם מהאבא הברזילאי שלו! אחרי דקה הילדים התאספו סביבי פעם נוספת, אבל בגלל שאני לא בכושר ושלבשתי ג'ינס, התרסקתי ישר על הפנים מגובה של 1.90 מ'! איזו התרסקות על האספלט! כל הידיים שלי דם והחצי התחתון שלי הרוס. כשהסתכלתי ראיתי את מרסל עומד עם הכדור מעליי, והילדים הרימו אותי מהרצפה וצחקו.

השאלה עכשיו – האם יש דרך ללכת עם חבורות וכפות ידיים פשוטות, להדהים את הילד ולהחזיר לעצמי את הכבוד?"

💬 תרגום תגובות נבחרות 💬
– "כמה פעמים דיברנו על לקחת נשימה לפני החלטות כאלה?"
– "תגיד לו שאתה לא אבא שלו."
– "להיפך, עכשיו אתה יכול לנצל את ההזדמנות כדי להסביר לו שמאוד יכול להיות שגם הוא לפעמים ייפול או יפשל, שאתה לא מושלם ושגם ממנו לא מצופה להיות מושלם כל הזמן. וגם שהוא צריך להמשיך לנסות, לקום, לקבל את עצמו ולכבד את הניסיונות שלו☺️."
– "אל תתייאש, תחזור לכדור פעם נוספת כשתהיה בכושר יותר טוב, אחרי אימונים אינטנסיביים, ואז תדהים אותו שוב."
– "תעבור לכדורסל."
– "אם תראה ילדים משחקים כדורסל, תעמוד מתחת לסל ותעשה להם בלוקים. אין סכנה בתנועה הזאת [של היד] 👌."
– "אני נפלתי מול הילדים שלי, ובמקום לעזור לי הם צחקו. הם לא האמינו שגם ההורים חולים לפעמים או נופלים, והם צריכים לדעת שאפילו הגדולים לפעמים מצליחים או נכשלים – לא רק הקטנים חחח."

◀️ מקור: פרופיל הפייסבוק של עלאא' אבו דיאב
📷 קרדיט צילום: אילוסטרציה (PIXNIO)

#משפחה #ספורט

👇👇 הפנייה לפוסט המקורי בתגובות 👇👇
—–
في ملعب صغير جنب البيت ومارسيل ابني (4 سنين) واقف فيه مع الاولاد اللي كلهم اكبر منه، وبلعبوا فوتبول.. كانوا خمس اولاد، ومارسيل طاير عقلة، حاسس حاله صار كبير وعنده اصحاب!
قام محسوبكم دخل عليهم دخلة رونالدينيو، اخدت الطابة وصرت العب معهم واطلع عنهم واحد واحد وارقصهم ومارسيل مبهووور بابوه البرازيلي! بعد مرور دقيقة على زمن اللقاء تجمعوا عليّ الاولاد مرة وحدة وبحكم قلة اللياقة والجينز اللي لابسه، أقوم اتفركش وانزل على وجهي طب من ارتفاع متر وتسعين! اما شو وقعة عالزفتة! ايدي كلهم دم، ونصي التحتاني مدمر.. صحيت لقيت مارسيل واقف مع الطابة فوقي، والاولاد برفعوني عن الأرض وبضحكوا..
السؤال هلأ، شو في طريقة لواحد بمشي بالعرض من الرضوض وكفوف ايديه مسلوخين، يبهر ابنه ويرجع هيبته؟!

💬 من التعليقات 💬
– كم مرة حكينا انو ناخد نفس قبل هيك قرارات؟
– قله انك مش ابوه
– بالعكس هالشي ممكن تستغله لتشرحله أنه ممكن جدا مرات يوقع ومرات يفشل وأنه انت مش مثالي ولا هو مطلوب منه يكون دايما مثالي لكن يرجع يحاول ويقوم ويتقبل نفسه ويحترم محاولاته ☺️
– لا تيأس عيد الكره مره تانيه بلياقه افضل مع تدريبات مكثفه وارجع ابهره
– العب كرة سلة
– شوف أطفال بلعبو كرة سلّة، وقف تحت الشبكة وانزل فيهم بلوكّات. فيهاش خطر الحركة هاي. 👌
– انا وقعت قدام ولادي بدال ما يساعدوني قعدو يضحكو . مش مصدقين أنه ممكن الأهل يمرضو او يوقعوا لازم يعرفوا انه حتى الكبار ممكن ينجحوا و يفشلو مش بس الصغار هعهههه

@img td:`https://scontent-sea1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/293998329_2885687888392718_9001744116955614586_n.jpg?stp=dst-jpg_p480x480&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=CWOVM033bawAX_vpIX7&_nc_ht=scontent-sea1-1.xx&edm=AKIiGfEEAAAA&oh=00_AT9PA3CpeAR9ljw5M_RCGGxIpz4GJZhrSn4GHAHFRiSoZQ&oe=62DD503D`@


https://www.facebook.com/1403064266655095/posts/2885688055059368/