Points of Views
From Jerusalem
Points of Views
המשך Continue
רוצים לדעת מי אנחנו?

הפעיל החברתי אוסאמה ברהם על התהפוכות האחרונות בכנסת ישראל [1]

הפעיל החברתי אוסאמה ברהם על התהפוכות האחרונות בכנסת ישראל [1]

"ציפיתי מהתחלה שג'ידא [2] תהפוך את השולחן, והיא אכן הפכה אותו. Ghaida Rinawie Zoabi מאז מסיבת הניצחון שלה בבחירות שנערכה בביתה, ועד להצבעה על חוקים חסר צדק.
ציפיתי שהיא תצעק בקול רם, והיא אכן צרחה. והטילה פצצה גרעינית.
ג'ידא השתחררה מהמצב שבו היא נמצאת – כיבתה את הטלפונים שלה והשאירה את הפרלמנט מבולבל.
אני בטוח שהאנחות של מסגד אל-אקצא, גופתה של שירין [אבו עאקלה] וההלוויה שלה עשו לה [לג'ידא] אינתיפאדה בלב."

💬 תרגום תגובות נבחרות 💬
– "זו הזדהות, מחיאות כפיים ותיוג של גיבורה כוזבת וזועמת! היום היא מחוץ לכנסת ומחר היא תחזור בגדול אחרי שזכתה לפרסום! אל תשכח אדון אוסאמה שהיא עדיין חברה במפלגת מרצ הציונית הפרגמטית, שבזמנו כרתה ברית עם הרוצח [אהוד] ברק, ושעדיין מאמינה בהכרחיות ההיפרדות מהפלסטינים (העניין הפחות חשוב בעיניהם)."
– "זה הכל הצגה. היא טענה שסיבת נסיגתה [מהכנסת] היא אירועי אל-אקצא וההלוויה של השהידה שירין. אבל אם נקרא את הסיפור כמו שצריך, ובין השורות, אפשר לראות שהיא פוחדת שלא יתנו לה את התפקיד שהבטיחו לה. זה עדיין תלוי במינוי, שאחד התנאים [לקבלתו] היא להתפטר מהכנסת. היא פוחדת שהיא תתפטר ותישאר בידיים ריקות. ועכשיו היא רוצה להיות גיבורה לאומית! נחכה ליום שני לישיבת הממשלה הבאה.."
– "אם היא הייתה מה שהיא טוענת שהיא, היא בכלל לא הייתה בפרלמנט הישראלי, ולא נוהגת בסבלנות כלפי כל הדברים האכזריים שנעשים נגד העם שלה. חברות בכנסת פירושה מתן לגיטימיות לכיבוש."
– "הערבים הנתעבים ביותר שנמצאים בחיינו הם חברי הכנסת. הם מייפים את הכיבוש ונותנים לו לגיטימיות. אין שום דבר – לא בהם ולא במאבק שלהם."

◀️ מקור: פרופיל הפייסבוק של אוסאמה ברהם
📷קרדיט צילום: פלאש 90

#פוליטיקה

👇👇 הפניות למקורות בתגובות 👇👇
—–
توقعت منذ البداية ان تقلب غيداء الطاولة. وقلبتها .
Ghaida Rinawie Zoabi
منذ حفلة فوزها بالانتخابات في بيتها. وحتى اثناء التصويت على قوانين مجحفة. كنت اتوقع ان تصرخ غيداء بأعلى صوتها
وصرخت . واطلقت قنبلة نووية
وتحررت غيداء مما هي فيه. واغلقت جوالاتها وتركت البرلمان يتخبط. اعتقد ان انين المسجد الاقصى
وجثمان شيرين .وشكل التششيع .كان انتفاضة في قلبها

💬 من التعليقات 💬
– هذا تماهي وتصفيق و تاغ لبطلة وهمية حردانة ! اليوم هي خارج الكنيسيت وغداً تعود بقوة بعد دعاياتها ! لا تنسى "أستاذ أسامة" أنها ما زالت عضوة في حزب ميريتس الصهيوني البراغماتي الذي تحالف يوماً مع القاتل باراك، والذي لا زال يؤمن بحتمية الإنفصال عن الفلسطينيين ( الأقل شأناً منهم )
– كلها مسرحيات. ادعت انو سبب انسحابها احداث الاقصى وجنازة الشهيده شيرين بس اذا قرينا السيناريو صح و ما بين السطور بنلاقي خوفها من عدم تنفيذ ما وعدوها من منصب واللي ما زال قيد التنفيذ واللي احد شروطه الاستقاله من الكنيست فخافت في حال انحلت الكنيست تطلع بخُفي حُنين .. وهلأ بدها تطلع بطله وطنيه!! نستنى ليوم الاثنين جلسه الكنسيت القادمه ..
– لو كانت كمة تدعي لما كانت ببرلمان للاحتلال وما صبرت عل كل حذه الجازر بحق شعبها ….اعضاء بالكنيست يعني شرعيه للاحتلال
– ابشع العرب الي موجودين بحياتنا هم اعضاء الكنيست هم الي مجملين الاحتلال ومعطينه شرعية يعني لا منها ولا من نضالها

@img td:`https://scontent-iad3-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/280960051_2843114952650012_332343820470163872_n.jpg?stp=dst-jpg_p480x480&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=n5TraiSy0sMAX98zxsW&_nc_ht=scontent-iad3-2.xx&edm=AKIiGfEEAAAA&oh=00_AT8Pjy8kjXkvgyaTCk6yuvMKBKDIy28E_gmYocRX_eOKhg&oe=628E1913`@


https://www.facebook.com/1403064266655095/posts/2843115139316660/