Points of Views
From Jerusalem
Points of Views
המשך Continue
רוצים לדעת מי אנחנו?

דיון שהתפתח בקבוצת הפייסבוק של כפר עקב בעקבות אירוע של ירי תועה

דיון שהתפתח בקבוצת הפייסבוק של כפר עקב בעקבות אירוע של ירי תועה

"ערב טוב שכניי היקרים בכפר עקב, אני רוצה שתראו לאן הגענו עם הירי באזור, שהגיע אלינו לבתים שלנו. לולא אלוהים שמר עלינו ולולא היו לנו אירועים לרגל סיום הלימודים [שבעקבותם] לא היינו בבית, הירי היה יכול להיכנס הביתה ולפגוע באחד מבני המשפחה. אנא נקטו באמצעי זהירות ואל תתקרבו לחלונות כשאתם שומעים ירי. אני מבקש מאללה שהיורים יראו למה המעשים שלהם גורמים, ושמקומו של אללה יתחזק בנפשות האנשים."

💬 תרגום תגובות נבחרות 💬
– "והירי שקורה ברחוב שמלא במכוניות, הולכי רגל, בתים, חנויות ומכוניות!! לפני שבוע הייתה חתונה ובאמצע הרחוב נפתחה חזית מלחמה, לא יודעים למה!! יעני אף אחד חוץ מכם לא מתחתן?? דרך אגב, גם החיות מתחתנות! מה ההישג הגדול בלפתוח חזית מלחמה ולהטיל אימה על כל מי שברחוב!?! בלהפחיד ילדים ולאלץ אותם לשכב על הרצפה של המכונית!?! הילדים שלי אשכרה שקשקו ובכו וקיבלו כאב בטן מרוב פחד, וירדו למטה כדי ששום דבר לא יפגע בהם. אני לא יכולה לעזור להם בשום דבר או להרגיע אותם כי אני יותר מפחדת מהם, כי בכל רגע כדור יכול לפגוע בנו בטעות!! הם סגרו את הרחוב, ירו ועשו פעלולים מסוכנים בנהיגה, התנהגו בצורה חסרת ערכים, חסרת כבוד, חסרת דת ובעבריינות!! אני לא יודעת עד מתי נצטרך לחיות ולסבול את הבורות, הפיגור וההפקרות שמסביבנו. שאללה יתנקם בכם על מה שאתם עושים לאנשים…."
– "נכון, וואלה קוראים לזה פיגור ופיגור. אחי, אם הייתה משטרה הם לא היו עושים ככה."
– "שאלוהים יתנקם בכל מי שנושא נשק כדי להתלהב ממנו רק בשביל לומר 'שופוני יא נאס, יש לי נשק'."
– "אם יבואו יהודים לפה, הם כולם יתחבאו כמו חתולים ולא תשמע שום קול של ירי."
– "רק כשמישהו ימות האנשים יתעוררו."

◀️ מקור: קבוצת הפייסבוק "Ask Kofer Aqab"
📷 קרדיט צילום: לא ידוע

השימוש בתמונה נעשה בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים. בעל הזכויות מוזמן לפנות אלינו ולבקש שנסיר את התמונה או לשם קבלת קרדיט.

#ירי #אלימות #כפר_עקב

—–

يسعد مساكم جيراني الاعزاء في كفر عقب بدي اتشوفو لوين اوصلنا مع الطخ في المنطقة وصل عنا في بيوتنا لولا ستر الله كان عنا مناسبات تخرج ما كنا في البيت كان ممكن تدخل البيت وتأذي حدا من اهل البيت وبتمنّا توخدوا الحيطة والحذر ما تقربوا على الشبابيك لما تسمعوا الطخ وبتمنى من الله الطخيخة يشوفوا افعالهم لوين بتوصل ويتقوا الله في ارواح الناس

💬 من التعليقات 💬
– والطخ الي بصير بالشارع الملان سيارات و مشاه و بيوت و محلات تجارية وسيارات !! قبل أسبوع كان في زفة و بنص الشارع فتحوا جبهة حرب وما بعرف ع شو!! انه ما حدا غيركم بتزوج مثلاً !! على فكرة الحيوانات كمان بتتزوج !! شو هالانجاز العظيم الي بخليكم تفتحوا جبهة حرب و ترعبوا كل الي بالشارع !! والي بخليكم ترعبوا الاطفال و تضطروهم ينزلوا عالارض بالسياره!! ولادي حرفياً ارتعبوا و بكيوا و صابهم مغص من الخوف و نزلوا تحت عشان ما يصيبهم شي وانا مش قادرة اعمللهم شي ولا اهديهم لاني مرعوبة اكتر منهم لانه ب اي لحظة ممكن يصيبنا عيار بالغلط !! سكروا الشارع و طخ و تفحيط و قلة زوق وقلة ادب وقلة دين و زعرنة !! ما بعرف لايمته رح نضل مجبورين انا نعيش و نتحمل هالجهل والتخلف والاستهتار الي حوالينا ،، بس حسبي الله ونعم الوكيل فيكم علي بتعملوه في الناس جد ..
– صحيح والله هادا اسمه تخلف وتخلف لو في شرطة يا أخي كان مابيعملها هيك
– حسبي الله ونعم الوكيل على كل من يحمل السلاح للمباها بس شوفوني يا ناس معي سلاح
– اما لو يدخلو اليهود هون كلهم بتخبو زي البسس وبتسمعش صوت طلقة
– بس حاد يموت سعيتها ناس بتصحا

◀️ المصدر: Ask Kofer Aqab | إسأل كفر عقب
📷 مصدر الصورة: مجهول
تم استخدام الصورة حسب بند 27 (أ) لقانون حقوق النشر. يحق لصاحب حقوق نشر هذه الصورة الطلب منا بالتوقف عن استخدام الصورة.

@img td:`https://scontent-lga3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/s720x720/234370218_2651652728462903_3859244374370420690_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=JMNzMYVrdTgAX9QZKWc&_nc_ht=scontent-lga3-2.xx&edm=AKK4YLsEAAAA&oh=36c21cae4fab64ed42d362425756f299&oe=6141D79B`@

https://www.facebook.com/1403064266655095/posts/2651653105129532/