Points of Views
From Jerusalem
Points of Views
המשך Continue
רוצים לדעת מי אנחנו?

0202 – מבט מירושלים המזרחית

"לאחר קשירת שמו בסוגיית הברחת האדמות בעיר העתיקה באל-קודס [ירושלים], מועצת משפחת ג'וודה הכריזה על הדחתו של אדיב ג'וודה מנשיאת מפתחות כנסיית הקבר והעברתן ללואי ג'וודה."

[תרגום הכיתוב במודעה:]

"בשם האל הרחום והרחמן

ביום שבת ה-27.10.2018 לספירת הנוצרים החל ב-18.02.1440 לספירת ההיג'רה, התכנסה מועצת משפחת ג'וודה כדי לדון בהשלכות הברחת אדמות משפחת ג'וודה ,'מעלה דרוויש', הנמצאות באל-קודס המכובדת, שהגיעו בסופו של דבר לעדרי מתנחלים ציוניים.
המועצה התכנסה כדי לדון בתפקיד נשיאת מפתחות כנסיית הקבר הקדוש באל-קודס המכובדת. להשלכות הללו הייתה השפעה שלילית על המוניטין של המשפחה שמתנגדת מכל וכל להעברת האדמות לעיל.
על כן החליטה מועצת המשפחה על הדחת הקרוי – אדיב ג'וואד אדיב ג'וודה מתפקיד נשיאת מפתחות כנסיית הקבר הקדוש באל-קודס המכובדת.
בזמן הקריטי הזה, ובשל החשיבות של הפיקדון ההיסטורי הזה בו מתגאה ומתפארת משפחת ג'וודה, הוחלט להעביר את התפקיד לאדון לואי סעיד האשם ג'וודה מאל-קודס ולתושביה, עד שיושלמו החקירות בעניין הברחת האדמות לעיל, ותיחשף האמת מאחורי ההברחה הזאת באופן גלוי וברור.
כמו כן בעניין זה ננקטו הצעדים ההכרחיים להבטיח את מסירת תפקיד זה של נשיאת המפתחות לאדון לואי ג'ודה, הבטחה למסירת המסמכים העות'מאניים המיוחדים, והכבוד של נשיאת פיקדון זה לאדון לואי ג'ודה. לפיכך תובטח מסירתן למועצת המשפחה שמעריכה את מספרן בסביבות 160 מסמכים.

בקבלת אלו האדון לואי סעיד האשם ג'וודה ייעשה לנציג משפחת ג'וודה בנשיאת פיקדון מפתחות כנסיית הקבר הקדוש באל-קודס המכובדת בהתבסס על מה שהוסכם והוחלט פה אחד.
כמו כן מועצת משפחת ג'וודה מגנה את פעולת הברחת האדמות המוזכרת לעיל ולא מקבלת באיזה צורה שהיא את מה שצוין לעיל בנוגע לאדמות המוזכרות.

אללה שמור על אל-קודס המכובדת מטומאת היהודים העושקים.

מועצת משפחת ג'וודה."

– רשת קודס לחדשות

**
[תרגום תגובות נבחרות:]

– "אנשים, ההודעה הזאת נראה שפרסמו אותה אנשים חשודים שמחפים על ח'אלד אל-עטארי השפל… להודעה הזאת אין שום אמינות… הרי אתם לא יכולים להעביר אותה כי אז אתם מאבדים את האמינות שלכם… הודעה שנראית שהיא הוכנסה בגניבה לעמודי רשתות חברתיות חשודים, והיזהרו לכם מלחקות את מנהגם… לא הוכח שהממונה הנוכחי מעורב בכלום, בעוד שאל-עטארי השפל, שברח ממשפחתו לעמאן הוא מי שצריך לרדוף אחריו ולשפוט אותו… אל תהיו תליינים של הקורבן."

– "אבל למה מלכתחילה הוא מוכר את הנכס, במחיר כזה דמיוני.. הוא מכר לערבי, הוא לא חשד שיש משהו מוזר שערבי יקנה מערבי בסכום דמיוני כזה?"

– "זה לא נכון. אם היית רואה את התיעוד ושומע את ההקלטות היית מבין שאדיב לא היה מעורב בנושא. אני עורך דין, ראיתי את כל המסמכים וכולם מופרכים, אל-עטארי הוא הגורם להכל."

– "הוא מכר לערבי אחרי שאנשי הרשות הלאומית הפלסטינית הסיתו אותו לכך. למרבה הצער הוא נפל להונאה של אל-עטארי שהוליך את כולם שולל. עכשיו יד נעלמה עוינת מנסה להשלים את הסיפור בהדבקת האשמה על אדיב."

—–
הערת מערכת 0202:
[1] לידיעה קודמת בעניין מכירת אדמות ראו: http://bit.ly/2PvcMIw

#מכירת_בתים #כנסיית_הקבר #אדיב_גוודה

بعد ورود اسمه في قضية تسريب عقار بالبلدة القديمة بالقدس..مجلس آل جودة يعلن عزل أديب جودة من حمل مفاتيح كنيسة القيامة وتكليف لؤي جودة بحملها.

– شبكة قدس الإخبارية

**
[من التعليقات:]

– يا عالم هذا بيان مشبوه اصدره أناس مشبوهين يتسترون على الساقط خالد العطاري …. وليس لهذا البيان اي مصداقية … فلا تتناقلوه فتفقدوا مصداقيتكم …. بيان مشبوه سرب على صفحات تواصل مشبوهة فإياكم ان تحذوا حذوهم …. الامين الحالي لم يثبت تورطه باي شيء وانما الساقط العطاري الذي هرب مع عائلته الى عمان هو من يجب ملاحقته ومحاكمته … فلا تكونوا الجلاد للضحية.

– طيب وليش يبيع العقار من الاساس..وبمبلغ خيالي.. هو بايع لعربي..ما شك انه الموضوع غريب ان عربي يشتري من عربي بمبلغ خيالي

– كلام غيرصحيح …لو رأيت الوثائق وسمعت التسجيلات لكنت ادركت بان اديب ليس له اي دخل بالموضوع … انا محامي ومطلع على جميع الوثائق وجميعها اثبتت ان الساقط العطاري هو السبب الاول والأخير

– باعه لعربي بعد ما اثنوا عليه رجالات السلطة الوطنية الفلسطينية لكن للاسف الجميع خدع بالساقط العطاري وغرر بالجميع …. لكن. الان هناك ايدي خفية حاقدة تحاول إكمال القصة بإلصاق التهمة بأديب ….

http://bit.ly/2D7MvdH

https://www.facebook.com/1403064266655095/posts/1951855611775955